Kalendarium nadchodzących wydarzeń

poniedziałek
20
października
2014
Wizyta logopedy

Wizyta logopedy. Pani logopedka będzie nas odwiedzała w poniedziałki na "Wyspie Skarbów" i będzie pracowała z naszymi przedszkolakami:).

poniedziałek
20
października
2014
Konsultacje z logopedą (Poświęcka)

Drodzy Rodzice. W poniedziałek (20 października) zapraszamy na konsultacje z logopedą. Pani Joanna Milczarska, która na co dzień pracuje z naszymi przedszkolakami, będzie dyżurowała w placówce przy Poświęckiej od godz. 15.00 do 17.00. Rodziców, którzy chcieliby skorzystać z takich konsultacji, prosimy o wpisywanie się do terminarza umieszczonego w szatni, Konsultacje z logopedą na Kamieńskiego zaplanowane są na 27 października.

wtorek
21
października
2014
Wycieczka do Teatru Lalek

We wtorek 21 października grupa „Podróżników” jedzie na przedstawienie pt. ”Plama” do wrocławskiego Teatru Lalek. "Plama" to współczesna baśń opowiadająca o Dobrej i Pięknej Królewnie, którą Zła Czarownica przemienia w... czarną plamę. Pomysłowa Plama, próbując powrócić do swojej prawdziwej postaci, przeobraża się między innymi w czarną limuzynę, stado ptaków, kameleona i... lody owocowe. Oglądając perypetie Plamy, wszystkie gwiazdy Wszechświata układają się w uśmiech i zadziornie mrugają do dzieci.

środa
22
października
2014
Joga z elementami gimnastyki korekcyjnej
czwartek
23
października
2014
Rytmika

W czwartki przedszkolaki na "Wyspie Skarbów" mają rytmikę, która w pedagogice muzycznej jest najpełniejszą metodą wychowania przez sztukę. Synteza kształcenia umiejętności muzycznych i podstawowej wiedzy o muzyce wychowuje człowieka nie tylko wrażliwego na sztukę, ale samodzielnego, inteligentnego, aktywnego, przyszłego odbiorcę muzyki, a często również jej wykonawcę, a nawet twórcę.

Warsztaty Skutecznego Rodzica

  • Chcesz wiedzieć, jak uczyć dziecko radzenia sobie z sytuacjami wybuchów emocji?
  • Jak na takie wybuchy reagować?
  • Poznać metody nazywania i kierowania własnymi emocjami?

Przyjdź na warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców prowadzone przez terapeutę i psychologa dziecięcego Panią Katarzynę Kowal.

Tutaj można zapoznać się z materiałami szkoleniowymi z warsztatów, które już odbyły się w naszym przedszkolu:

Zapraszamy na zajęcia w

Szkole Rodzenia

Kursy odbywają się w soboty, mogą to być 2 spotkania 3-godzinne w cenie 320 zł od pary lub jedno spotkanie 3-4 godzin w cenie 200 zł od pary.

Zajęcia odbywają się małych grupach po 5 par.

Realizujemy dwa bloki tematyczne:

  • Przygotowanie do szpitala, poród, laktacja i warsztaty z karmienia piersią.
  • Pielęgnacja noworodka, nauka kąpieli. Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne.

Kontakt
605977496 lub 531074492

© 2014 wyspa.skarbow.pl projekt i CMS © rysie.com